Baza Piechcin

1% dla Moniki

1a monika

1b monika

 

Strona główna

CENTRUM NURKOWE PIECHCIN

Serdecznie zapraszamy
do przeżycia niezapomnianych podwodnych chwil w niezwykle czystej wodzie gdzie widoczność  sięga nawet

do 15 metrów!

„adriatyckie” warunki nurkowania  potwierdzają najnowsze „kuszące” zdjęcia, którym nie można się oprzeć (w załączniku) oraz filmiki:

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ NOCLEGI W POBLIŻU KAMIENIOŁOMU DLA GRUP NURKOWYCH.


Witamy w Piechcinie!

Wyjątkowy akwen powstały po zalaniu wapiennego wyrobiska jest niezwykłym miejscem: jezioro otaczają białe wapienne skały kontrastujące z czystą lazurową wodą. Przez chwilę można się poczuć jak na wakacjach nad morzem Śródziemnym ;) Jest to doskonałe miejsce dla amatorów nurkowania i nie tylko …
Specyficzny teren otaczający kamieniołom doskonale nadaje się między innymi do gry w paintball i jazdy na quadach. Na życzenie możemy uatrakcyjnić spędzenie czasu między nurkowaniami, przygotowując specjalną ofertę.

Otoczenie wapiennych skał sprawia, że malownicze krajobrazy stają się pięknych tłem do sesji niebanalnych fotografii, zwłaszcza tych ślubnych. Dla chętnych mamy specjalną ofertę.
Zachęcamy również do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich na profesjonalnej strzelnicy zaprzyjaźnionego PIECHCIŃSKIEGO BRACTWA KURKOWEGO. Istnieje możliwość organizacji zawodów strzeleckich z karabinu, pistoletu oraz broni czarnoprochowej  (w przypadku zainteresowania konieczna jest wcześniejsza rezerwacja).

Zapraszamy kluby i centra nurkowe, firmy oraz osoby indywidualne. Wszelkie pytania można kierować na podany niżej adres mailowy, lub kontakt telefoniczny. 

piechcin-lotnicze zdjcie copy

 

Nurkowanie:

 

Nurkowanie w Piechcinie pozwoli Wam na przeżycie niezapomnianych podwodnych chwil w niezwykle czystej wodzie w której przejrzystość (jesienią) sięga nawet 15 metrów, a zimą - 20 m ! Akwen umożliwia przeprowadzenie nurkowań rekreacyjno - turystycznych i kursów niezależnie od poziomu wyszkolenia na olinowanym i obojkowanym poligonie podwodnym z platformami szkoleniowymi na różnych głębokościach. Pod wodą zobaczycie: podwodne ściany opadające pionowo do 25m, stojące drzewa, jaskinie, wraki: duży wrak morskiego jachtu, drewniana żaglówka, duży stalowy holownik, forma skutnicza do jachtu, parę samochodów i wiele innych atrakcji. Ryby (pokaźnych rozmiarów) - szczupak, okoń, lin, karp, płoć, karaś, raki, ślimaki. Roślinność podwodna - kilka gatunków.

Wejście do wody jest łagodne, a dla samochodów dostępna jest przestrzeń parkingowa. Istnieje możliwość wejścia do wody z pływających na wodzie platform  (z drabinkami) - połączonych z brzegiem trapami wejściowymi.

Dostępne są komfortowe wiaty do konfiguracji sprzętu i przebrania się.

Ładowanie butli bezpośrednio nad wodą z dużej sprężarki i banku powietrza.

Organizujemy też kursy i szkolenia na różne stopnie i specjalizacje nurkowe.

topienie_pod_wod jaskinia

ZGŁOSZENIA NURKOWANIA

Krzysztof Chodakowski
instruktor płetwonurkowania KDP CMAS***
Nr POL F00 M300 000008
tel. 665 919 919, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.bazapiechcin.eu

 

 
Rozbudowa i unowocześnienie Centrum Nurkowego Piechcin, dzięki zakupowi sprzętu i usług jako element dywersyfikacji oferty i rozwoju firmy Krzysztofa Chodakowskiego
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa