Dla osób chcących zatrzymać się na dłużej, istnieje możliwość rozstawienia namiotu lub przyczepy, (samochodu campingowego) bezpośrednio przy akwenie (uwaga: brak prądu, czasowo możemy wynająć agregat prądotwórczy).
Dla osób ceniących sobie komfort proponujemy skorzystać z usług naszego „zaprzyjaźnionego”  Hotelu – Restauracji SAGA. Hotel jest położony w bardzo dogodnym miejscu przy trasie S 5 w pobliżu bydgoskiej obwodnicy i oddalony ok. 35 km od kamieniołomu. Mogą więc Państwo tam zjeść smacznie i nie drogo kolację , a nawet pizzę z pieca.
Mogą tam Państwo wynająć salę integracyjną (np. Sagową Chatę) z bilardem, dartem , stołem do tenisa oraz sauną lub przeprowadzić szkolenie. Do dyspozycji jest również ognisko oraz małe boisko do piłki nożnej i do siatkówki.
Rano po pysznym, gratisowym śniadaniu w 30 minut możecie Państwo dojechać do kamieniołomu.
Hotel oferuje do dyspozycji :
  • 4 pokoje 2-osobowe po 140 zł,
  • 3 pokoje 3-osobowe po 185 zł,
  • 2 pokoje 4-osobowe po 220 zł,
  • 1 pokój 5-osobowy po 250 zł.

Linki do hotelu : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; www.hotelsaga.pl

Na Państwa życzenie zorganizujemy nocleg w kwaterach, gospodarstwach agroturystycznych w bliskim sąsiedztwie bazy nurkowej w cenach od 30 do 50zł za osobę. W celu dokonania dla Państwa najkorzystniejszej rezerwacji prosimy o wcześniejsze zapytanie.